KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16347132
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller alexandr rodchenko blandteknik ej signerad kavajnål pin rysk ryska ryskt ryssland utgivare moma vattenfärg
-
8070 Blandteknik
4 st, Åke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sverige. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:33
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller alexandr rodchenko blandteknik ej signerad kavajnål pin rysk ryska ryskt ryssland utgivare moma vattenfärg
-
8070 Blandteknik
4 st, Åke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sverige. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:33



